Nasz zespół

Lekarz dentysta Zbigniew Płoszajski, Stomatologia zachowawcza oraz endodoncja

Zbigniew Płoszajski ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 1999 roku. Jego głównym obszarem zainteresowania jest stomatologia zachowawcza oraz endodoncja. Niestraszne mu nawet najbardziej skomplikowane leczenie kanałowe. Pacjenci cenią go przede wszystkim za delikatne i wyważone podejście oraz nietuzinkowe poczucie humoru.

Lekarz dentysta Marcin Wiśniewski, Stomatologia estetyczna

Marcin Wiśniewski ukończył Śląską Akademię Medyczną w 2001 roku. Jego specjalnością są zabiegi związane ze stomatologią estetyczną, zarówno te najbardziej podstawowe (usuwanie kamienia i osadu, piaskowanie, polerowanie powierzchni zęba), jak i bardziej wymagające (odbudowa korony zęba przy pomocy ceramicznego kompozytu, zakładanie licówek, konturowanie zębów). Po wizycie u Marcina Wiśniewskiego każdy pacjent zaczyna wierzyć, że jego uśmiech może wyglądać idealnie!

Lekarz dentysta Tomasz Zabierajski, Chirurgia Stomatologiczna

Tomasz Zabierajski skończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2005 roku. Kiedy zęba nie da się już uratować i konieczna jest jego ekstrakcja, najlepiej zwrócić się do dr. Tomasza. Świetnie radzi sobie również z ciężko umiejscowionymi ósemkami. Zabieg ten uznawany jest za jeden z najbardziej bolesnych i nieprzyjemnych, jednak dzięki wyjątkowym umiejętnościom naszego chirurga pacjenci absolutnie nie mają się czego obawiać.

Lekarz dentysta Malwina Zielińska, Implantologia

Malwina Zielińska ukończyła Uniwersytet Jagielloński na wydziale Collegium Medicum w 2008 roku. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i zwiększa kompetencje w różnych dziedzinach stomatologii, jednak ostatecznie zdecydowała rozwijać się w kierunku implantologii. To właśnie ten obszar medycyny uważa za najbardziej fascynujący. Dokładnie słucha swoich pacjentów i stara się jak najlepiej dostosować oferowane zabiegi do ich potrzeb.

Asystentka stomatologiczna Iwona Kwiatkowska

Iwona jest osobą wiecznie uśmiechniętą i bardzo ciepłą. Praca z pacjentami sprawia jej wielką przyjemność, a oni bardzo to doceniają. Dzięki jej optymizmowi i miłym słowom, niejedna osoba która początkowo była przerażona wizytą u dentysty, siadała na fotelu stomatologicznym w dużo lepszym nastroju. Iwona interesuje się psychologią, natomiast w wolnym czasie najchętniej podróżuje oraz jeździ na rowerze.