Kiedy można poddać się zabiegowi botoxu

 

Przy zabiegu botoxu stosowana jest toksyna botulinowa. Jej zastosowanie skutecznie usuwa zmarszczki powstałe zarówno w górnych, jak i dolnych partiach twarzy. Do zniwelowania zmarszczek umiejscowionych np. w linii szyi idealny jest botox. Kraków to jedno z miast, gdzie takie zabiegi wykonuje się bardzo często, a http://drpabianczyk.pl/zabiegi/liposukcja gwarantuje nadanie im młodszego wyglądu i złagodzenie wyrazu oczu.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg botoxu?
Codziennie, na całym świecie rośnie liczba osób korzystających z zabiegu botoxu. Zabieg ten jest przeznaczony nawet dla kobiet po 20-tym roku życia – kobiety w tym wieku decydują się na zabieg botoxu najczęściej w celu zapobiegania powstania zmarszczek. Najczęściej dotyczy to osób o zwiększonej mimice, ponieważ idealnie gładka skóra nie potrzebuje zabiegu wygładzania zmarszczek. Nadmierne marszczenie czoła powodują zagięcia skóry w spoczynku, warto wówczas skorzystać z botoxu.

 

 
Dla osób, które w łagodniejszy sposób wyrażają emocje zabieg ten może być potrzebny w późniejszym wieku. Zmarszczki są wówczas mniej widoczne. Poddając się zabiegowi botoxu zapobiega się tworzeniu nowych. Botox można wykonać kolejny raz.

 

Kobieta korzystająca z zabiegów botoksu w krakowskim gabinecie.1523456(6)

Kobieta korzystająca z zabiegów botoksu.